SALE
NEW

Gratis Verzending 2 stks/partij GPON EPON 2.0mm 1x4 ABS Doos PLC Splitter Module 1*4 SC /APC Fiber Optische PLC Splitter-in Glasvezel uitrustingen van Mobiele telefoons & telecommunicatie op AliExpress - 11.11_Dubbel 11Vrijgezellendag

Scroll to product details, material & care and sizing

$ 47.50

Add to cart Add to wishlist

  • Fiber Length : 1m
  • Connector : SC/APC
  • Fiber Diameter : 2.0mm
  • Fiber Type : G652D
  • Modelnummer : 1X4
  • Merknaam : AUA